top of page

Privatumo politika

Svetainėje https://zalesiai.lt/ yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys.

Ši Privatumo politika išaiškina, kaip https://zalesiai.lt/ naudoja jūsų asmeninius duomenis bei pateikia priežastis jūsų asmeninių duomenų rinkimui. Dėl to, prieš naršant https://zalesiai.lt/ svetainėje, perskaitykite šį dokumentą.

Dedame visas pastangas, kad mūsų atliekamas asmens duomenų tvarkymas atitiktų 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentą (ES) 2016/679 (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas). Jūsų asmens duomenų valdytojas yra https://zalesiai.lt/ individuali veikla pagal pažymą Nr.673391, adresas Pavasario g. 11, Velžys, Velžio sen. 38125 Panevėžio r. sav., el. paštas: zali.zalesiai@gmail.com

Asmeniniai duomenys, kuriuos renkame:

Kai naršote svetainėje https://zalesiai.lt/, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naudojamą naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir jūsų įrenginio slapukus. Taip pat renkame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote; produktai, kuriuos peržiūrite bei kita svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname "Įrenginio informacija". Taip pat, galime rinkti asmeninius duomenis, kuriuos jūs mums suteikiate (vardas, pavardė, adresas, mokėjimo informacija ir t.t.) sukurdami paskyrą mūsų svetainėje.

 

Asmens duomenis perduodame mokėjimo paslaugų teikėjams

Su prekių pirkimu susijusias finansines operacijas interneto svetainėje gali tvarkyti mūsų mokėjimo paslaugų teikėjas. Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.” Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475)

Kodėl renkame jūsų duomenis?

Jūsų duomenų saugumas mums yra ypač svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalime užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikai. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Galite apsilankyti mūsų svetainėje, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite pasinaudoti mūsų svetainės funkcijomis, arba norėsite gauti mūsų naujienlaiškį, prašysime užpildyti mūsų kontaktinę formą ir pateikti savo asmeninius duomenis: el. pašto adresą, vardą, pavardę, gyvenamosios vietos informaciją, telefono numerį. Turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis dauguma svetainės teikiamų funkcijų. Svetainės lankytojai, nežinantys, kokią informaciją privalome rinkti gali susisiekti su mumis el. paštu zali.zalesiai@gmail.com.

Jūsų teisės

Jeigu esate europietis, jūs turite įvairias teises, susijusias su jūsų asmens duomenų apsauga:

  • Teisė būti informuotam.

  • Teisė gauti savo informaciją, kurią mes tvarkome.

  • Teisė taisyti netikslią ar neteisingą informaciją apie jus.

  • Teisė ištrinti visus duomenis apie jus.

  • Teisė apriboti duomenų tvarkymą.

  • Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui.

  • Teisė prieštarauti asmens duomenų tvarkymui.

  • Teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu.

Perspėjame, kad valdome Europos gyventojų asmeninius duomenis, norėdami išpildyti jūsų užsakymus arba kitaip įgyvendinti tikslus, išvardintus dokumento pradžioje.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome, nuorodos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Duomenų apsauga

Jūsų asmeninių duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kurią gali pasiekti tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors silpnų vietų ar apsaugos atakų, kurių metu galėtų nukentėti jūsų asmeniniai duomenys. Nepaisant to, negarantuojame absoliutaus jūsų asmeninių duomenų saugumo.

Duomenų atskleidimas

Įstatymo numatyta tvarka, pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reikėtų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą atskleisti jūsų asmeninius duomenis.

Kontaktinė informacija

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba apie jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mus el. paštu zali.zalesiai@gmail.com.

bottom of page