top of page

Kontaktai

zalesiai.lt

Individuali veikla pagal pažymą Nr.673391

 

Adresas:

Pavasario g. 11, Velžys, Velžio sen., 38125 Panevėžio r. sav.,

 el. paštas: zali.zalesiai@gmail.com

Pasiimant augalus iš zalesiai.lt buveinės REIKIA iš anksto suderinti atvykimo laiką tel. 8-616-39919 arba zali.zalesiai@g

Dažnai užduodami klausimai

 

Pirkimas

Krautuvėlėje išsirinkite prekę ir įdėkite į "Prekių krepšelį", pasirinkite užsakymo pristatymo būdą:

- LP Express (nuo durų iki durų, ) arba

- "pasiimsiu pats" (dideliems augalams ar dideliam jų kiekiui),  

mokėjimo kortele apmokėkite užsakymą (internetu). Svarbu teisingai įvesti reikalingus duomenis. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tik gavus apmokėjimą.

Apmokėjimas

SU MOKĖJIMO KORTELE (INTERNETU) - siūlome sumokėti už pirkinį debeto arba kredito kortele. Mokant už pirkinį mokėjimo kortele, reikia nurodyti kortelės turėtojo vardą, pavardę, kortelės numerį, galiojimo terminą ir CVC kodą. Toks mokėjimas yra saugus,  Jūsų duomenys yra apsaugoti (SSL sertifikatas).

Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.”

Pristatymas​

I. Augalai siunčiami per LP EXPRESS kurjerius paslauga „iš namų į namus“. Po gauto apmokėjimo siuntos formuojamos ir siunčiamos artimiausią pirmadienį, antradienį ir trečiadienį, ir keliauja 2 - 4 dienas. Mūsų siekis, kad uždarytas augalas siuntoje būtų kuo trumpesnį laiką, ir iki šeštadienio pasiektų naujus namus (ketvirtadienį ir penktadienį siuntiniai nesiunčiami). Jei oro sąlygos (pvz. kaitra, šalnos) netinkamos konkretaus augalo siuntimui – susisiekiame su pirkėju ir sutariame kitą siuntimo laiką.

 

II. Pasiimti augalus iš zalesiai.lt buveinės: iš anksto suderinti atvykimo laiką tel. 8-616-39919 arba zali.zalesiai@gmail.com

Taisyklės ir sąlygos

Privatumo politika

bottom of page