top of page
  • Jovita

Levandos ir rožės

Rožės – gėlių karalienės. Gėlynas su rožėmis bus ypač gražus, jei laisvus tarpus tarp krūmų užpildysite smulkiažiediais augalais. Levandos gėlių karalienei taps gražia palyda. Tai suteiks rožynui vizualinio užbaigtumo. Levandos yra daugiametis augalas su gražiais žiedais ir maloniu kvapu. Levandos ir rožės gėlių darželyje yra klasikinis, visada madingas, nesenstantis derinys. Augalai ne tik puikiai atrodo, bet ir puikiai auga kartu, nors mitybos ir laistymo poreikiai kiek skiriasi.

Levandos puikiai atrodo su bet kokiomis rožių rūšimis. Rožės turėtų būti aukštesnės – tuomet dominuos dideli jų žiedai, o levandos joms pasitarnaus kaip fonas. Jei pasodintos aukštos vijoklinės ar parko rožės, prieš jas galima levandomis apsodinti kraštus ir taip įrėminti gėlyną.

Paprastai rožės sodinamos atsitiktine tvarka, užpildant tuščią =emę levandų krūmais. Spalvine prasme levandas geriausia derinti su stambius rožinius žiedynus turinčiomis veislėmis. Bet puikiai dera ir su baltos ar geltonos spalvos žiedais.

Levandos nėra geras pasirinkimas su miniatiūrinėms rožėms – jų žiedai vargiai bus matomi tarp vešlių levandų krūmų.

Levandų apvadas palei takus – puiki idėja tiems, kurie vertina ne tik gėlių grožį, bet ir jų aromatą. Kvapas ypač ryškus, jei praeidami netyčia paliečiate šakas.379 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Kommentarer

Betygsatt till 0 av 5 stjärnor.
Inga omdömen ännu

Lägg till ett betyg

Susiję produktai